У віртуальному просторі почав діяти новий проєкт з кібербезпеки BRAMA (БРАМА)

Це синергія громадян, приватного та державного секторів у протидії дезінформації та незаконному контенту в інформаційному просторі. На меті проєкту є знищення російських осередків в Інтернеті, зменшення рівня булінгу та цькування в мережі, протидія наркотикам та шахрайству, навчання та тренінги з кібергігієни, просвіта населення щодо інформаційної гігієни, залучення та мотивація громадян до активної громадянської позиції тощо.

Всеукраїнський конкурс до Дня Європи та тестування

Національним Фестивалем “Код Нації” оголошується проведення Всеукраїнського конкурсу до Дня Європи, який відзначається 09 травня. Головною метою Конкурсу є прагнення підвищити обізнаність про Європу та європейські цінності, її культурне, політичне та історичне надбання серед українського народу; утворення платформи для самовираження та розвитку власних талантів учасників в межах європейської тематики; утвердження європейської ідентичності українського народу та незворотності європейського та євроатлантичного курсу України. На Конкурс усі охочі можуть подати власні творчі проєкти у п’яти номінаціях:

Підсумки тижня: Захист Північного кордону, Дитячий фонд ЮНІСЕФ, Міжнародний Саміт міст і регіонів, «Прозорість та підзвітність», «Пліч-о-пліч. Разом переможемо»

На майданчику офіційного медіацентру ОВА начальник Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко традиційно підбив підсумки роботи за тиждень.

#CпротивТриває: Інформаційні матеріали до Дня пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу у 2024 році

У 2024 році 18 травня — 80-ті роковини депортації кримськотатарського народу з території Кримського півострова радянським тоталітарним режимом у 1944 році.

#ПрозорістьТаПідзвітність: Робоча група розглянула тендерні закупівлі, вартість яких перевищує 5 млн грн

Робоча група «Прозорість та Підзвітність» при обласній військовій адміністрації продовжує аналіз публічних закупівель, оголошених різними суб’єктами господарювання області на предмет доцільності та необхідності витрачання бюджетних коштів в умовах воєнного стану.

Гід державних послуг. Банер