#безбарєрність: Гайд безбар’єрних подій – на Дія.Бізнес

Гайд безбар’єрних подій – посібник із практичними рішеннями щодо підготовки та проведення онлайн та офлайн заходів, створений у межах ініціативи першої леді Олена Зеленська «Без бар’єрів».

#плічопліч: Оголошуємо старт конкурсу “Гучний клич команди!” у рамках змагань “Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги Житомирщини”

На виконання Закону України від 13.12.2022 № 2834-IX «Про основні засади державної політики у сфері утвердження української національної та громадянської ідентичності», постанови Кабінету Міністрів України від          7 квітня 2023 р. № 320 «Про утворення Координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності» Овруцька міська рада оголошує про формування складу координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності при Овруцькій міській раді (далі – Координаційна рада).

Реформування лісової галузі

На території колишнього Овруцького району, до проведення реформи лісової галузі, функціонувало два лісогосподарські підприємства: ДП «Овруцьке спеціалізоване лісове господарство» та ДП «Овруцьке лісове господарство», площа лісових земель на території району становить 82,3 тис. га, що становить понад 50% від усієї площі громади.

Гід державних послуг. Банер