На майданчику офіційного медіацентру Житомирської ОВА відбувся брифінг щодо діяльності робочої групи “Прозорість та підзвітність”

Під час брифінгу йшлося про тендерні закупівлі, які пов’язані з квадрокоптерами для ЗСУ, деревиною для лікарні та шкіл, укриттям.

8 квітня у світі відзначають Міжнародний день ромів

8 квітня у світі відзначають Міжнародний день ромів. Це свято було започатковано у Великій Британії на Всесвітньому конгресі ромів, що відбувся 8 квітня 1971 року у Лондоні. Тоді ж затвердили прапор і гімн ромського народу.

День Скаута в Україні

Щорічно 12 квітня Україна відзначає молодіжне свято – День скаута. Подію започаткували 28 березня 2008 року.

12 квітня в Україні традиційно відзначають День працівників ракетно-космічної галузі та Міжнародний день авіації і космонавтики.

Гід державних послуг. Банер