Увага! Загальнонаціональна хвилина мовчання!

Відповідно до Указу Президента України від 16.03.2022 №143/2022 «Про загальнонаціональну хвилину мовчання за загиблими внаслідок збройної агресії російської федерації проти України», керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Виконавчим комітетом Овруцької міської ради 18.04.2024 року прийнято рішення «Про вшанування пам’яті загиблих внаслідок збройної агресії російської федерації проти України».

В рамках проєкту "Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги" відбувся захоплюючий третій етап змагань з баскетболу

17 квітня в рамках проєкту "Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги" відбувся захоплюючий третій етап змагань з баскетболу серед юнаків закладів загальної середньої освіти Коростенського району.

У березні 2024 року Український компанія Грузар розпочала реалізацію програми допомоги найуразливішим сім’ям ВПО та сім'ям учасників бойових дій, які постраждали від російської агресії.

#тияк: 7 речей, які потрібно зробити, якщо ви нічого не хочете. ІНФОГРАФІКА

Коли здається, що ви не хочете нічого робити, це може бути відмінний час для перезавантаження та переосмислення. Ось кілька продуктивних ідей для тих моментів, коли здається, що нічого робити не хочеться:

Гід державних послуг. Банер