Завтра Овруччина попрощається з військовослужбовцем - Сарнавським Михайлом Андрійовичем,

Завтра, 20 грудня 2023 р. о 12 годині  відбудеться прощання із військовослужбовцем – Сарнавським Михайлом Андрійовичем, - вдома за адресою с. Велика Фосня вул. Вільшанська 37, опісля, мітинг – реквієм у центрі села.

Міжнародна організація праці оголошує комплексну навчальну програму для жінок

Міжнародна організація праці оголошує комплексну навчальну програму для жінок, які відкрили чи прагнуть відкрити свій бізнес у сфері догляду за дітьми віком від 0 до 3 років (дитячий садок).

В нашу громаду надійшла сумна звістка про загибель  мужнього воїна – Сарнавського Михайла Андрійовича

Сьогодні,  в нашу громаду, а саме в с. Велика Фосня надійшла сумна звістка про загибель  мужнього воїна – Сарнавського Михайла Андрійовича, 21.11.2001 року народження.

Сьогодні Україна це міцний щит між тоталітарним режимом та демократією

14 грудня лідери країн ЄС офіційно ухвалили рішення почати перемовини про вступ України до ЄС. Це рішення свідчить про визнання спільнотою країн ЄС європейського вектора розвитку нашої країни, нашого прогресу на цьому шляху, а також внеску Незалежної України у збереження європейських та демократичних цінностей.

Гід державних послуг. Банер