Запрошуємо жителів Овруцької міської територіальної громади взяти участь у заходах до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС і пам'яті жертв Чорнобильської катастрофи які відбудуться 13 грудня 2023 року:

Лідери угорських громад України просять Орбана підтримати переговори про вступ в ЄС

Лідери угорських громад Закарпаття звернулися до голови Європейської ради Шарля Мішеля та прем'єр-міністра Угорщини Віктора Орбана з проханням підтримати початок переговорів про вступ України в ЄС.

Відтепер громадяни, які перебувають у Житомирській  області, зможуть викликати усі екстрені служби за єдиним номером - 112

Повідомляємо, що відтепер громадяни, які перебувають у Житомирській  області, зможуть викликати усі екстрені служби за єдиним номером - 112. Це дозволяє значно пришвидшити процес зʼєднання з екстреною службою та посилює комунікацію між підрозділами. Також виклик екстрених служб за єдиним номером 112 доступний на Львівщині, Вінниччині, Черкащині та Чернігівщині. Відкриття першого комунікаційного центру Служби 112 у Києві відбулося за участі Президента України у липні цього року. За цей час оператори прийняли майже 350 тисяч викликів.

Зміна форми звітності у сфері аквакультури

До відома суб'єктів аквакультури: про зміну форми звітності у сфері аквакультури. Юридичні особи та фізичні особи-підприємці, які здійснюють виробництво продукції аквакультури зобов'язані до 10 січня 2024 року надати до Житомирського рибоохоронного патруля форму звітності N 1А-аквакультура (річна) "Звіт про аквакультуру за 2023 рік", затверджений Наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України 11 вересня 2023 року N 1655.

Гід державних послуг. Банер