Святий Миколай завітав до 4 164 вихованців та учнів  закладів освіти Овруцької громади

Українці здавна вважають Святого Миколая своїм покровителем, вихователем та заступником дітей і юнацтва. Діти вірять у чудеса і з нетерпінням чекають приходу Святого Миколая, адже він прославився своєю добротою і готовністю допомогти кожному, хто цього потребує. Цього року українці вперше святкують день пам'яті святителя Миколая Чудотворця 6 грудня.

6 грудня  в тимчасовому залі засідань Овруцької міської ради відбулися урочисті заходи з нагоди Дня Збройних Сил України, Міжнародного дня волонтера та Дня місцевого самоврядування, які цими днями відзначаються в нашій країні.

Привітання Овруцького міського голови Івана Коруда з Днем місцевого самоврядування

Шановні жителі громади, депутати, працівники міської ради та виконавчого комітету, активісти органів самоорганізації населення та громадських організацій, волонтери та ветерани органів місцевого самоврядування.

Гід державних послуг. Банер