Помер наш земляк, патріот, захисник України  – Шевчук Вадим Олександрович

Із глибоким сумом сповіщаємо, що 21 листопада 2023 року, помер наш земляк, патріот, захисник України, військовослужбовець   – Шевчук Вадим Олександрович 19.05.1977 р.н. із смт Першотравневе (Гладковицька громада).

Звернення Овруцького міського голови Івана Коруда в День пам’яті жертв голодоморів

Сьогодні день великого суму та скорботи для кожного українця -  у жалобі схиляємо голову перед нашими земляками, які були закатовані голодом. Ми з болем згадуємо страшні муки українського народу в 1932-1933 роках і масових штучних голодів 1921–1923 і 1946–1947 років.

ІВАН КИРИЧУК:  «СТІЙКІСТЬ  ДО  АНТИБІОТИКІВ  -  СЕРЙОЗНА ПРОБЛЕМА»

ІВАН КИРИЧУК: «СТІЙКІСТЬ ДО АНТИБІОТИКІВ - СЕРЙОЗНА ПРОБЛЕМА»

В рамках Всесвітнього тижня обізнаності  про стійкість до протимікробних препаратів в.о. генерального директора ДУ «Житомирський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» Іван Киричук виступив на брифінгу  на майданчику офіційного медіацентру  Житомирської обласної військової адміністрації.

На майданчику офіційного медіацентру ОВА відбувся брифінг щодо фонду ліквідації наслідків збройної агресії

Під час брифінгу йшлося про реконструкцію 6 об’єктів на Житомирщині, погоджених до фінансування за кошти фонду ліквідації наслідків збройної агресії та проведення публічних закупівель.

#СтопШахрай: Як орендувати житло і не натрапити на шахраїв

У часи війни, багато людей шукають безпечне житло або повертаються в країну, через що зростає попит на оренду квартир. Водночас це створює умови для активізації шахраїв, які намагаються використовувати ситуацію для власної вигоди.

#ПрозорістьТаПідзвітність: Відбудова інфраструктурних об’єктів на Житомирщині під контролем робочої групи

У листопаді Департамент регіонального розвитку Житомирської ОВА оголосив тендер на капітальний ремонт мосту через річку Уборть у місті Олевську, Коростенського району, з очікуваною вартістю закупівлі 69 млн 066 тис. гривень.

Гід державних послуг. Банер