Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»: прості та посильні дії, що здатні розв’язати проблему домашнього насильства

Підтримувати одне одного та пліч-о-пліч протистояти насильству, не сподіватись на випадковість, збільшити обізнаність і розуміння про форми насильства у суспільстві, привернути увагу до проблем подолання насильства, сприяти створенню суспільного простору, вільного від насильства – такі задачі ставить перед собою Всеукраїнська кампанія «16 днів проти насильства», що проводиться щороку в період з 25 листопада до 10 грудня.

З 1 грудня 2023 року розпочинається заборона на вилов річкових раків

З 1 грудня 2023 року розпочинається заборона на вилов річкових раків у рибогосподарських водних об’єктах Житомирської області. Враховуючи рекомендації Інституту рибного господарства НААН України, заборона триватиме до 30 червня 2024 року включно.

Віталій Бунечко розповів журналістам «Союз-TV» про результати програми відновлення Житомирщини

Начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко надав коментар телеканалу «Союз-TV» щодо результатів ініційованої Президентом України програми відновлення, в рамках якої Житомирщина налагодила ефективну співпрацю з Республікою Естонія.

Рекомендації щодо дій населення у разі виникнення надзвичайної ситуації Увага! Різке похолодання!

Температура – один із важливих абіотичних факторів, що впливають на фізіологічні функції всіх живих організмів. Температура залежить від географічної широти, висоти над рівнем моря та пори року.

Трагічна звістка про загибель українського Захисника - Євгена Юрійовича Гуменюка стала болючим ударом для Овруцької громади

Трагічна звістка про загибель українського Захисника - Євгена Юрійовича Гуменюка, 21.09.1989 р. н., жителя с. Заріччя стала болючим ударом для Овруцької громади.

Гід державних послуг. Банер