#ТиЯк?: Що таке депресія? ІНФОГРАФІКА

Депресія — це не сум, не пригніченість, не журба. Це не настрій чи стан. Це розлад, який отримав безліч «синонімів» через хибні уявлення про ментальне здоров’я.

#СтопШахрай: Як не стати жертвою шахраїв в інтернеті

Сьогодні важко уявити наш світ без онлайн-реальності. Інтернет проник у більшість аспектів нашого повсякденного життя. Завдяки йому, ми можемо легко закуплятись, оплачувати рахунки, замовляти страви з ресторанів або навіть знайти місце для проживання. Проте ця зростаюча залежність від віртуального світу привела до посилення шахрайської активності. Як забезпечити себе в мережі та уникнути шахрайства? Ось кілька порад, які допоможуть уникнути шахрайства в інтернеті:

Допомога військовим від Ігнатпільського старостинського округу

Овруцький міський голова Іван Коруд висловлює щиру вдячність приватним підприємцям с. Ігнатпіль В’ячеславу Невмержицькому, Ігорю Єрку та старості Ігнатпільського старостинського округу Михайлу Бовсуновському, які працюють над  виготовленням мобільної кухні та мобільної лазні для захисників на базі автомобільних причепів та за постійну постачу пиломатеріалів на передову для укріплення бліндажів.

Віталій Бунечко провів перше засідання робочої групи «Прозорість та підзвітність» при Житомирській ОВА. ВІДЕО

Сьогодні, 13 жовтня, начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко провів перше засідання робочої групи «Прозорість та підзвітність» при Житомирській ОВА.

В ОВА провели нараду щодо створення робочої групи “Прозорість і підзвітність”

Керівництво Житомирської обласної військової адміністрації провело спільну нараду з представниками правоохоронних органів щодо реалізації на теренах області антикорупційної кампанії “Прозорість та підзвітність”.

Житомирщина долучилася до Всеукраїнської інформаційної кампанії «Робота для ВПО: ти потрібен»

З початку місяця в області стартувала Всеукраїнська інформаційна кампанія «Робота для ВПО: ти потрібен», метою якої є допомога внутрішньо переміщеним особам із працевлаштуванням та інтегруванням в нових умовах.

Гід державних послуг. Банер