5 жовтня - день скринінгу на депресію

Депресія - поширений психічний розлад, який характеризується порушенням сну, апетиту та концентрації, швидкою втомлюваністю, постійним смутком та відсутністю інтересу чи задоволення від занять, які раніше були для вас приємними.

Представники Уряду України разом з керівниками громад Житомирщини обговорили низку важливих питань

Представники Уряду України разом з керівниками громад обговорили низку важливих питань, які необхідно враховувати при розробці плану дій в умовах воєнного стану, плану – відновлення та плану – післявоєнного розвитку.

Овруцький РЕМ повідомляє

Овруцький РЕМ повідомляє, що у зв’язку з ремонтом електрообладнання буде припинено електропостачання наступним населеним пунктам:

Молодший сержант Сальміяров Андрій Петрович віддав своє життя за Україну

Молодший сержант Сальміяров Андрій Петрович 26.01.1986 р. н., житель м. Овруч віддав своє життя за Україну, за її незалежність та територіальну цілісність і за майбутнє кожного українця.

Гід державних послуг. Банер