«На щиті» повертається молодий воїн, житель Гладковицької громади (Селище) – Володимир Володимирович Хмельовський

Сьогодні, 18 жовтня 2023 року, «на щиті» повертається молодий воїн, житель Гладковицької громади (Селище) – Володимир Володимирович Хмельовський.

Український ветеранський фонд проводить опитування ветеранів та ветеранок російсько-української війни

У вересні поточного року, за ініціативи Українського ветеранського фонду Міністерства у справах ветеранів України, Соціологічна група «Рейтинг» провела ІV Загальнонаціональне опитування. У межах дослідження визначалось актуальне ставлення суспільства до ветеранів російсько-української війни, уявлення про образ ветерана, потреби та можливі проблеми, з якими стикаються ветерани у цивільному житті.

Приватний підприємець Олег Савчук передав Starlink для військових

Щиро дякуємо власнику готельно – ресторанного комплексу «Дальній Кордон»  Олегу Савчуку, за допомогу нашим захисникам. Адже він розуміє, як складно військовим ЗСУ на передовій без надійного резервного зв’язку, тому придбав для воїнів на передову систему супутникового зв’язку Starlink, попередньо передавши її до Овруцької міської ради.

Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Кожного року 18 жовтня увесь світ проводить інформаційно-просвітницькі заходи з нагоди Європейського дня боротьби з торгівлею людьми, якими привертається увага суспільства до проблем сучасного рабства.

Гід державних послуг. Банер