Зміна тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення до КП "Водоканал"

Відповідно до Закону України «Про житлово-комунальні послуги», Постанови           № 869 від 1 червня 2011 року «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги», Про затвердження Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва  та житлово-комунального господарства України від 05.06.2018 р. № 130, КП «Водоканал» Овруцької міської ради Житомирської області повідомляє про намір здійснити зміну тарифів на послуги  з централізованого водопостачання та водовідведення:

Гід державних послуг. Банер