Інформація про роботу відділу з гуманітарних питань,  з урахуванням навантаження на кожного працівника відділу,  за І квартал 2023 року

Інформація про роботу відділу з гуманітарних питань, з урахуванням навантаження на кожного працівника відділу, за І квартал 2023 року

Відділ з гуманітарних питань Овруцької міської ради відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» упродовж звітного періоду виконував покладені на нього власні(самоврядні) повноваження: проводив роботу щодо реалізації державної політики в галузі освіти.

Звіт Центру надання соціальних послуг за підсутками роботи 2022 року

Через повномасштабне вторгнення рф на територію України та бойові дії, велика кількість українців втратила власне житло, або вимушено його залишила. Овруцька територіальна громада стала прихистком для 1398 внутрішньо переміщених осіб (415 з них діти) та прикладає максимум зусиль,  аби забезпечити їх всім необхідним для комфортного проживання. На даний час на території нашої громади проживає 380 внутрішньо переміщених осіб, 101 з них дитина.

Гід державних послуг. Банер