Міністерство внутрішніх справ України оголошує про формування кількох додаткових бригад Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. Вони мають посилити наші сили під час майбутнього наступу.

“Довідник безбар’єрності”: усиновлення під час повномасштабної війни. Що змінилося?

На початку повномасштабних воєнних дій в Україні процедуру усиновлення було неможливо здійснювати. Це був вимушений крок через неможливість забезпечити дотримання законодавства та безпеку дітей. Коли ситуація стала більш контрольованою, можливість усиновлення відновилася.

Молодіжний КВАРТал Овруцької бібліотеки імені А.Малишка долучився до книжкового челенджу #LesyaBookChallenge до дня народження Лесі Українки

250#Молодіжний_квартал Овруцької бібліотеки імені А.Малишка долучився до книжкового челенджу #LesyaBookChallenge до дня народження Лесі Українки оголошеного Літературно-меморіальним музеєм Лесі Українки у Звягелі з нагоди 152-ї річниці від дня народження письменниці.

«Мрія»: Приєднуйтесь до кібервійська і знищуйте російську пропаганду

Як повідомляє відділ протидії кіберзлочинам в Житомирській області, кіберполіція України спільно з волонтерами та небайдужими громадянами створила проєкт «МРІЯ» – це ініціатива протидії дезінформації, а також російській пропаганді в інтернеті. На сьогодні, у проєкту є офіційний сайт, а також декілька окремих ініціатив.

В Овруцькій громаді відбулись благодійні концерти Заслуженої артистки України Олени Білоконь в рамках туру «Все буде Україна»

З 19 по 24 січня 2023 року в Овруцькій громаді відбулись благодійні концерти Заслуженої артистки України Олени Білоконь в рамках туру «Все буде Україна». Окрім позитивних емоцій та духовного збагачення,  які дарує артистка слухачам в такий непростий для українців час,  під час концертів відбувається збір коштів на підтримку Збройних Сил України.

Гвардія наступу: долучайся до бригад добровольців

Штурмові бригади, до яких можуть вступати добровольці, націлені саме на посилення Сил оборони та звільнення окупованих територій України. Про це в ефірі Єдиного телемарафону заявив виконувач обов’язків міністра внутрішніх справ Ігор Клименко.

Гід державних послуг. Банер