ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ: На підтримку ЗСУ платники податків Житомирщини перерахували понад 935 мільйонів гривень військового збору

Упродовж 2022 року платниками податків області перераховано до державного бюджету 935,3 мільйона гривень військового збору. Порівняно з 2021 роком надходження збору зросли на 73,2% або на 395 мільйонів гривень. У грудні надійшло 118,8 мільйона гривень. Про це повідомили у Головному управлінні ДПС у Житомирській області.

Прощання з військовослужбовцем Ясинським Ігорем Васильовичем

Овруцька міська рада висловлює щирі співчуття рідним і близьким нашого земляка Ясинського Ігоря Васильовича, життя якого обірвалося внаслідок пожежі. Житель м. Овруч, 1975 року народження.

Вічна пам'ять і слава Герою України!

Овруцька міська рада з глибоким сумом сповіщає, що поховання захисника України, сержанта  Зубрійчука Дениса Васильовича, 30.12.1995 р. народження, жителя с. М. Хайча, який загинув 09.01.2023р. в районі н. п. Соледар Донецької області під час артилерійського обстрілу та проведення штурмових дій противником, відбудеться:

Презентація книги поета, кандидата біологічних наук Євгена Єльпітіфорова «Хребет»

Запрошуємо до #Молодіжного_квАРТалу на презентацію книги поета, кандидата біологічних наук Євгена Єльпітіфорова «Хребет». Він народився на Чернігівщині, а нині живе в Ірпені, що на Київщині. Художню літературу пише під псевдонімом Кот Єльпітіфор.

Ботулізм! Що необхідно знати та як вберегтися?

Ботулізм! Що необхідно знати та як вберегтися? Овруцьке управління Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області звертає увагу на погіршення епідемічної ситуації щодо захворюваності на ботулізм.        Упродовж 2022 року в Житомирській області зареєстровано 6 побутових випадків захворювання на ботулізм, внаслідок яких постраждало 7 дорослих осіб. Причинами отруєння стали продукти домашнього виготовлення: риба сушена, рибні консерви в томаті та м’ясна тушкованка..

ОВРУЦЬКА МІСЬКА РАДА оголошує конкурс із визнання надавачів послуг на пільгове медичне обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи та проживають на території Овруцької міської територіальної громади  у 2023 році

ОВРУЦЬКА МІСЬКА РАДА оголошує конкурс із визнання надавачів послуг на пільгове медичне обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи та проживають на території Овруцької міської територіальної громади у 2023 році

«ОВРУЦЬКА МІСЬКА РАДА оголошує конкурс із визнання надавачів послуг на пільгове медичне обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи та проживають на території Овруцької міської територіальної громади  у 2023 році за напрямком щодо безоплатного позачергового та пільгового першочергового зубопротезування (за винятком зубопротезування із дорогоцінних металів та прирівняних по вартості до них, що визначається Міністерством охорони здоров’я України).

Гід державних послуг. Банер