Видатки на закупівлю допоміжних засобів реабілітації для людей з інвалідністю у бюджеті-2023 збільшено на понад 60%

Реабілітація та повернення до повноцінного життя людей з інвалідністю – один із ключових пріоритетів Міністерства соціальної політики. Інтеграція в суспільство українців, що отримали інвалідність, створення можливостей для їхнього подальшого активного життя – одна з головних цілей політики, яку системно реалізує Міністерство.

Відкриття Меморіальних дощок на території Овруцького ліцею №1

16 лютого 2023 р. о 10:00 год на території Овруцького ліцею №1 Овруцької міської ради відбудеться урочисте відкриття Меморіальних дощок, на честь Героїв України, Почесних громадян міста Овруч (посмертно), учасників російсько – української війни:

Децентралізація: Громади Житомирщини отримали екскаватори-навантажувачі від Проєкту USAID «ГОВЕРЛА»

Як повідомляється на сайті “Децентралізація”, проєкт USAID «ГОВЕРЛА» надав 20 універсальних екскаваторів-навантажувачів громадам-партнеркам Волинської, Житомирської, Закарпатської, Львівської, Одеської, Полтавської та Рівненської областей. Екскаватори використовуватимуться комунальними підприємствами громад для відновлення теплопостачання та інших комунікацій у процесі реконструкції та відновлення.

Відкриття Меморіальної дошки на честь Героя

15 лютого 2023 р. о 13:00 год на території Покалівського ліцею Овруцької міської ради відбудеться урочисте відкриття Меморіальної дошки, на честь Героя України, Почесного громадянина міста Овруч (посмертно), учасника російсько – української війни:

Урочисте відкриття Меморіальних дощок Героям на території Піщаницької гімназії

15 лютого 2023 р. об 11:00 год на території Піщаницької гімназії Овруцької міської ради відбудеться урочисте відкриття Меморіальних дощок, на честь Героїв України, Почесних громадян міста Овруч (посмертно), учасників російсько – української війни:

У "Гвардії наступу" побільшає бригад: дуже багато добровольців

Штурмові бригади "Гвардії наступу" планують сформувати до 1 квітня. Потім почнеться формування додаткових бригад, оскільки кількість добровольців дуже велика, заявила прессекретар МВС Мар'яна Рева в ефірі телемарафону.

Децентралізація: які важливі для місцевого самоврядування рішення приймав Парламент під час війни

Депутати Верховної Ради України ІХ скликання – перші в історії незалежної України народні обранці, яким випало працювати в умовах повномасштабної війни. Зрозуміло, що з 24 лютого 2022 року від Парламенту усі очікували швидких й ефективних рішень, які б допомогли людям, бізнесу, громадам, державі мобілізувати зусилля, встояти, вижити, підтримати усіх, хто цього потребує.

Гід державних послуг. Банер