«Підсумки. 4 роки. ВІЙНА». Серія сюжетів про шлях Житомирщини під керівництвом Віталія Бунечка

Нещодавно виповнилося 4 роки з того моменту, як Президент України Володимир Зеленський доручив Віталію Бунечку очолити Житомирську обласну державну, а наразі військову адміністрацію.

«Підсумки. 4 роки. Нові виклики”. Серія сюжетів про шлях Житомирщини під керівництвом Віталія Бунечка

Наступний сюжет із добірки “Підсумки. 4 роки” присвячений про перехід очільника області  зі Служби безпеки України на посаду очільника області, формування команди, а також про перші виклики: боротьбу з незаконним видобутком бурштину та лісовими пожежами, що вирували на Житомирщині.

Віктор Градівський долучився до зустрічі щодо визначення плану заходів на 2023-2024 роки з реалізації Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні

07 вересня за участю Радника – уповноваженого Президента України з питань безбар’єрності Тетяни Ломакіної відбулася зустріч щодо визначення плану заходів на 2023-2024 роки з реалізації Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 25 квітня 2023 року № 372-р.

Гід державних послуг. Банер