Оголошується Третій щорічний конкурс історій  “Громадянське суспільство, бізнес та влада – кращі практики співпраці”

Оголошується Третій щорічний конкурс історій “Громадянське суспільство, бізнес та влада – кращі практики співпраці”

Вже понад півтора року українці як ніколи об’єднані. Попри всі спроби ворога розділити нашу націю, ми єднаємося заради нашої спільної перемоги та заради європейського демократичного майбутнього України.

#Плічопліч: “Було дуже страшно, але ми дочекалися звільнення”, — подружжя з Трифонівки

У Трифонівці Великоолександрівської громади Херсонської області, в межах державного проєкту «Пліч-опліч», продовжуються роботи з відновлення 165 об’єктів, які зазнали пошкоджень внаслідок збройної агресії рф проти України: з них 162 житлові будинки та 3 об’єкти соціальної інфраструктури.

Планові відключення від електропостачання споживачів електричної енергії

Овруцький РЕМ повідомляє, що 11 серпня 2023 р з 9:00 год до 17:00 год. відбудуться планові відключення від електропостачання споживачів електричної енергії в м. Овруч, вулиці Київська, Франка, Шевченка, Дашкевича, Симиренків, провулок Стадіонний. Причина відключення – заміна приладів обліку.

Гід державних послуг. Банер