Всеукраїнська Асоціація ОТГ та Новоукраїнська громада відкриває реєстрацію на безкоштовний мінікурс та акселераційну програму для підприємців «Адаптивні стратегії бізнесу в умовах воєнного стану»

«УКРАЇНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ФОНД ПІДТРИМКИ ФЕРМЕРСЬКИХ ГОСПОДАРСТВ (Укрдержфонд) оголошує конкурс на отримання фінансової підтримки фермерськими господарствами для провадження виробничої діяльності та диверсифікації виробництва за бюджетною програмою «Надання кредитів фермерським господарствам». Прийом заявок та документів здійснюватиметься з 17 квітня 2023 року до 17 травня 2023 року. До конкурсу допускаються всі фермерські господарства, крім тих, які мають заборгованість перед Укрдержфондом та його регіональними відділеннями, яких визнано банкрутами, щодо яких порушено справу про банкрутство та які перебувають у стадії ліквідації, а також у яких виявлено факти незаконного одержання та/або нецільового використання бюджетних коштів. Прийом заявок та документів проводиться регіональними відділеннями Укрдержфонду за адресою: Житомирське відділення (10014, м. Житомир, майдан ім. С.П. Корольова, 3/14, кім. 102; zhytomirudfpfg@ukr.net)

До програми безкоштовного отримання добрив USAID АГРО додали ще три області України

Враховуючи велику зацікавленість фермерів в отриманні мінеральних добрив сульфат амонію ((NH4)2SO4), Nitrogen 21%, Sulfur 24%) для підживлення зернових та олійних культур програму USAID АГРО поширили і на Житомирську, Вінницьку та Черкаську області.

ВСЕУКРАЇНСЬКА АСОЦІАЦІЯ ГРОМАД організовує  вебсемінар на тему: «ПРОБЛЕМНІ ПИТАННЯ БРОНЮВАННЯ ПРАЦІВНИКІВ АГРАРНОЇ СФЕРИ»

ВСЕУКРАЇНСЬКА АСОЦІАЦІЯ ГРОМАД  14 березня 2023 року о 14 год. 00 хв організовує  вебсемінар на тему: «ПРОБЛЕМНІ ПИТАННЯ БРОНЮВАННЯ ПРАЦІВНИКІВ АГРАРНОЇ СФЕРИ».

Надання грантів для переробних підприємств

У 2023 році триває прийом заявок з грантової програми, яка реалізується відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 24 червня 2022 р. № 739 (зі змінами від 27.01.2023 №72) "Деякі питання надання грантів для переробних підприємств", якою затверджений Порядок надання грантів на створення або розвиток переробних підприємств".

​​​​​​​В Україні поновлено програму «Рука допомоги» – кредити непрацюючим громадянам з малозабезпечених сімей на початок чи розвиток власної справи

Гід державних послуг. Банер