Зустріч Овруцького міського голови  Івана Коруда з підприємцями громади

17 лютого 2023 р.  відбулася зустріч Овруцького міського голови  Івана Коруда з підприємцями громади за участі начальника Коростенського відділу податків і зборів з юридичних осіб ГУ ДПС у Житомирській області Галини Воробей; консультанта роботодавця Овруцького Управління Коростенської філії Житомирського обласного Центру зайнятості Юлії Євтушенко; керівника Овруцької філії АТ «Ощадбанк» Марії Корженко; начальника відділу регулювання земельних відносин Павла Черниша та головного спеціаліста відділу економічного розвитку та залучення інвестицій Юлії Чичирко.

ГРАНТ 100 000 ГРН ДЛЯ ЖІНОК-ПІДПРИЄМИЦЬ

Як отримати 100 000 грн на розвиток бізнесу і поїздку в Париж? А також стати частиною французької ділової спільноти та отримати підтримку компаній-партнерів протягом року

У Житомирі реалізовуватиметься проєкт “Школа підтримки малого та середнього бізнесу”: як долучитися?

У Житомирі з 1 березня по 30 червня 2023 року за підтримки ГО "Мондо" (Естонія) в рамках проєкту “Для України”, БФ "Справжні українці" і ГО "Вдоскональ себе" реалізовуватиметься проєкт “Школа підтримки малого та середнього бізнесу”.

Триває опитування ветеранів і ветеранок для виявлення зацікавлених у створенні та розбудові сімейних фермерських господарств

У межах проєкту «Школа сімейного фермерства для ветеранів і ветеранок війни» триває загальнонаціональне опитування ветеранів/ветеранок для виявлення зацікавлених у створенні та розбудові сімейних фермерських господарств.

Гід державних послуг. Банер