До уваги аграріїв! Відстрочки від призову на військову службу продовжено !

Постановою Кабінету Міністрів України від 02.12.2022 № 1345 внесено зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 04.11.2022 № 1259 «Про продовження строків дії відстрочок від призову на військову службу під час мобілізації».

У ДАР розпочато другий етап прийому заявок на отримання рукавів для зберігання врожаю

Увага! Розпочато другий етап приймання заявок на отримання рукавів для зберігання врожаю від Мінагрополітики та Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (ФАО). Податися на програму можна до 23 жовтня.

Як подати заявку за напрямом “Бюджетна субсидія на одиницю оброблених угідь сільськогосподарського призначення” (1 гектар)

У Державному аграрному реєстрі триває прийом заявок на одержання субсидії на одиницю оброблювальних угідь. Податися можуть виробники сільгосппродукції, як фізичні, так і юридичні особи, що оброблять не менше 1 і не більше 120 га земель сільськогосподарського призначення та відповідають іншим умовам програми. https://bit.ly/Postanova_DAR

В Україні запустили сайт адресної допомоги сімейним фермерам!

Головне завдання цього благодійного ресурсу залучити кошти для конкретних фермерських родин на конкретно визначені потреби. На сайті розміщується інформація про ферми, які потребують різноманітної допомоги: від збору коштів на ліки до придбання техніки чи обладнання.

Аграрії Житомирської області з 01 вересня можуть подати заявку на отримання фінансової підтримки!

Департамент агропромислового розвитку та економічної політики Житомирської ОВА інформує, що з 15 серпня відновлено роботу Державного аграрного реєстру.

Опитування щодо гранту на розвиток тепличного господарства

Всеукраїнська асоціація громад готує матеріали для ініціювання внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України №738 від 21.06.2022 року та №739 від 24.06.2022 року стосовно оптимізації умов доступності грантового фінансування і зменшення кількості створених робочих місць у сфері тепличного господарства, а також зменшення площ теплиць.

Гід державних послуг. Банер