Тренінг на тему: «Успішні практики сільського зеленого туризму на Житомирщині»

24 липня для представників Овруцької міської об’єднаної територіальної громади на базі садиби «Полісся» в с. Рудня – Вороб? ївська Малинського району був організований тренінг на тему: «Успішні практики сільського зеленого туризму на Житомирщині» Житомирським Центром розвитку місцевого самоврядування, що створений «Програмою U-LEAD з Європою».

Засідання Робочої групи з розроблення Стратегії розвитку Овруцької ОТГ

7 червня 2018 року на базі центральної районної бібліотеки ім.. А.Малишка відбулось друге засідання Робочої групи з розроблення Стратегії розвитку Овруцької міської об’єднаної територіальної громади на період до 2027 року.

Перше засідання робочої групи з розроблення Стратегії розвитку Овруцької об’єднаної територіальної громади

5 березня поточного року в залі засідань міської ради відбулось перше засідання робочої групи з розроблення Стратегії розвитку Овруцької об’єднаної територіальної громади на період до 2027 року. Допомагати в розробці цього документу буде Георгій Федорук – радник з регіонального розвитку Житомирського відокремленого підрозділу установи «Центр розвитку місцевого самоврядування».

Гід державних послуг. Банер