IV щорічний Конкурс історій «Громадянське суспільство, бізнес та влада – кращі практики співпраці»

Співпраця органів влади, бізнесу та організацій громадянського суспільства – наріжний камінь функціонування будь-якої сучасної держави. Повномасштабна війна лише збільшує кількість викликів, на які можливо відповісти виключно у співпраці між різними секторами. Розкажіть про свою історію співпраці з представниками інших секторів заради спільної справи. Які важливі проєкти допомогла реалізувати така взаємодія?

Заходи до Дня Конституції України

28 червня о 08 год 50 хв в м. Овруч біля стели «І мертвим і живим захисникам України в російсько-українській війні» відбудуться урочистості з нагоди Дня Конституції України: молебень за загиблими Героями, загальнонаціональна хвилина мовчання та вручення відзнак «Почесний громадянин м. Овруч» (посмертно) рідним загиблих Героїв.

Овруцьке УЕГГ Житомирської філії ТОВ «Газорозподільні мережі України» повідомляє, що буде проводитись технічне обслуговування внутрішньо будинкових систем газопостачання з зупинкою газопостачання до багатоквартирних будинків з 900 до 1700 в м. Овруч, а саме:

#тияк: Техніки майндфулнес. Насолоджуйтеся улюбленим смаколиком усвідомлено. ІНФОГРАФІКА

У нашому  житті стрес часто стає звичним супутником. Він може призводити до того, що ми втрачаємо здатність зосереджуватися, забуваємо важливі речі, пропускаємо деталі. Інколи навіть снідаємо в обід і за годину вже не пам’ятаємо, що саме їли. У таких ситуаціях на допомогу приходять техніки майндфулнес. Вони допомагають перемикнути увагу, заспокоїти мозок та повернути концентрацію.

#безбар’єрність: Освітній серіал «Люди з досвідом війни. Гідність. Взаємодія»

Коли ветеран / ветеранка потребують розв’язання проблем, то поміж перших інстанцій, до яких доводиться звертатися, є органи місцевого самоврядування. Але знайти спільну мову з системою державної підтримки іноді буває непросто.

На Житомирщині система БПД шукає психологів, які можуть залучатися до кримінальних проваджень за участю дітей

Розпочався конкурс з відбору психологів, які можуть залучатися до кримінальних проваджень за участю дітей через систему БПД: прийом документів до 27 червня. Про це повідомляють в Координаційному центрі з надання правничої допомоги.

На виконання Закону України від 13.12.2022 № 2834-IX «Про основні засади державної політики у сфері утвердження української національної та громадянської ідентичності», постанови Кабінету Міністрів України від 7 квітня 2023 р. № 320 «Про утворення Координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності» Овруцька міська рада оголошує про формування складу координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності при Овруцькій міській раді (далі – Координаційна рада).

Гід державних послуг. Банер