Овруцький РЕМ АТ «Житомиробленерго» повідомляє, про проведення аварійно – відновлювальних робіт з 19.06.2024 р., неподалік будинку №11 по вул. Б. Хмельницького  в м. Овруч.

Війна обірвала життя хороброго воїна - Олександра Юрійович МАЙОРОВА

Найвищу ціну за волю України  заплатив ще один хоробрий Герой, наш земляк -  Олександр Юрійович МАЙОРОВ. Народився Олександр Юрійович 02.12.1993 року селі Велика Фосня, закінчив Великофоснянську школу, після проходження строкової служби продовжив  службу у лавах ЗСУ. Загинув Герой  15 червня 2024 року на Запорізькому напрямку, мужньо виконавши військовий обов’язок в бою за Україну, її свободу і незалежність. Йому б жити і жити, але війна обірвала життя, забрала майбутнє. Молодий, веселий, життєрадісний, працьовитий, товариський і доброзичливий, відданий своїй справі, відповідальний, люблячий син та брат, найкращий друг, який вмів завжди підтримати та, в будь-який час прийти на допомогу. Овруцький міський голова Іван Коруд, колектив  Овруцької міської ради та жителі громади висловлюють щирі слова співчуття близьким та рідним: матері  Світлані Миколаївні, дружині Світлані Романівні, сестрі Тетяні Сергіївні,  племіннику Тимофію, побратимам. Нехай Бог подарує вічний спокій Герою. Олександр Юрійович відійшов у вічність, але його подвиг назавжди залишиться в пам’яті нашої громади. Вічна пам’ять, слава та честь Герою!

Гід державних послуг. Банер