#плічопліч: Сім команд з Житомирщини вирушили до Києва на V етап змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги». ВІДЕО

Сьогодні, 12 червня, сім команд юних спортсменів і спортсменок з Житомирської області вирушили до Києва, щоб взяти участь у V етапі змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнських шкільних ліг». Це важлива подія об’єднує молодь з усіх куточків України, надаючи їм можливість продемонструвати свої таланти та досягнення на спортивних майданчиках у п’яти видах спорту: баскетболі, волейболі, футзалі, спортивному орієнтуванні та черліденгу.

Сьогодні в м. Овруч прибуде траурний кортеж, який доставить "на щиті"  Героя – Владислава Володимировича Федоренка

Сьогодні, 13.06.2024 р.,   орієнтовно 11 год 00 хв  – 11 год 30 хв в м. Овруч  прибуде траурний кортеж, який доставить "на щиті"  Героя – Владислава Володимировича Федоренка.

Учні Овруцького ліцею ім. А. Малишка представлятимуть Житомирщину у V вирішальному етапі «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги»

Наша гордість, наше майбутнє, учні Овруцького ліцею ім. А. Малишка здобувши попередньо перемогу в IV обласному етапі «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги», у змаганнях з волейболу серед юнаків, сьогодні, 12.06.2024 р., в повному складі, відправились в місто Київ, щоб представити Житомирську область у V вирішальному етапі. Проводжаючи юних чемпіонів в дорогу, Овруцький міський голова Іван Коруд зазначив: «Приємно, що саме вам випала честь представляти область на спортивних змаганнях такого рівня. Впевнений, що ви гідно її представите серед інших регіонів України. Пишаюся вами й вболіваю за вас.», та побажав юним волейболістам  перемоги. Успіхів нашим чемпіонам!

#тияк: Що таке цифровий детокс і як зрозуміти, що він тобі потрібен? ІНФОГРАФІКА

Цифровий детокс (або цифрова детоксикація) – це період часу, коли людина утримується від використання електронних пристроїв, таких як смартфони, комп’ютери та інші цифрові медіа, щоб зменшити стрес і покращити загальне благополуччя. Основна мета цифрового детоксу – відновити баланс між реальним і віртуальним життям, знизити рівень тривожності та поліпшити ментальне здоров’я.

Гід державних послуг. Банер