#плічопліч: На V етапі змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнських шкільних ліг» команда ліцею №2 м. Коростень досягла ¼ фіналу

У чвертьфіналі наша команда змагалася зі Слобанським ліцеєм (Дніпропетровщина). На жаль, у напруженій боротьбі перемога дісталася суперникам.

МКІП спільно з телерадіокомпанією ICTV розробили 18 матеріалів в межах інформаційної кампанії для звільнених та прифронтових міст

«Міжнародна комерційна телерадіокомпанія» (ICTV) є учасником проєкту «Мости солідарності та відновлення: комунікаційна кампанія для звільнених та прифронтових міст», що фінансується Міністерством закордонних справ, у справах Співдружності та розвитку Великої Британії.

БРАМА

Віталій Бунечко: Урочисте відкриття фінального етапу Всеукраїнських змагань шкільних ліг “Пліч-о-пліч”

Начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко, заступник начальника ОВА Юрій Денисовець, керівники профільних структурних підрозділів ОВА та спортивна спільнота області 12 червня разом з юними спортсменами Житомирщини взяли участь в урочистому відкритті фінального етапу Всеукраїнських змагань шкільних ліг “Пліч-о-пліч”.

Гід державних послуг. Банер