Овруцький ЦНАП інформує

Овруцький ЦНАП інформує, що в ході децентралізації Овруцька громада отримала широкі повноваження і відповідальність. Перелік послуг, які можуть надаватися на місцях, постійно розширюється. Мешканці громади очікують зручних та якісних адміністративних послуг. Саме тому  в Овруцькій громаді створений та функціонує сучасний Центр надання адміністративних послуг на 16 робочих місць - єдине місце де можна отримати найнеобхідніші адміністративні послуги у комфортних умовах.

ЦНАП Овруцької ТГ надає послуги, щодо оформлення та видачі паспортів громадянам України у формі ID-картки та закордонних паспортів

Доводимо до вашого відома, що ЦНАП Овруцької ТГ надає сучасні послуги, щодо оформлення та видачі паспортів громадянам України у формі ID-картки та паспортів для виїзду за кордон.

Зміна розміру адміністративного збору за послуги реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання

Шановні відвідувачі ЦНАП, нагадуємо, що з 1 січня 2023 року змінився розмір адміністративного збору за послуги з реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання.

Гід державних послуг. Банер