КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ УХВАЛИВ АВТОМАТИЧНЕ ПРОДОВЖЕННЯ НИЗКИ СОЦІАЛЬНИХ ВИПЛАТ З 1 СІЧНЯ 2023 РОКУ

З метою забезпечення адресності соціальної допомоги та створення зручних процедур для людей під час воєнного стану, за ініціативи Мінсоцполітики Уряд 27 грудня прийняв постанову “Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 6 жовтня 2021 р. № 1040 і від 7 березня 2022 р. № 214”.

Вічна пам’ять та слава Герою…….

16 липня 2022 року на курахівському напрямку Донецької області під час бою з російським агресором загинув кулеметник механізованого батальйону ВЧ А7014 Пашко Олексій Петрович, 2000 року народження. Уродженець с. Яцковичі.

«Довідник безбар’єрності» про правила турботливого спілкування та підтримку інших у стресі

Щоб допомогти людині, іноді її достатньо просто вислухати. Однак, слухати теж треба правильно. Особливо це важливо, якщо ви спілкуєтесь на відстані, наприклад, телефоном.

Як може нашкодити громадам Житомирщини новий закон про забудову міст

13 грудня Верховна Рада проголосувала за законопроєкт №5655 про реформування сфери містобудівної діяльності. Підтримали документ 228 народних депутатів, в тому числі – обранців з Житомирщини.

Державна служба України з надзвичайних ситуацій запустила інформаційній чат-бот у WhatsApp

Безкоштовний сервіс надасть користувачам доступ до важливих оновлень, надійної та достовірної інформації, а також деталей про процедури реагування на надзвичайні ситуації.

Гід державних послуг. Банер