Розпочався збір підписів електронної петиції “Щодо позбавлення стимулюючих надбавок(премій, за високі досягнення, тощо) апарату Овруцької міської ради"”

На адресу Овруцької міської ради, через сервіс електронних петицій, надійшла петиція під назвою “Щодо позбавлення стимулюючих надбавок (премій, за високі досягнення, тощо) апарату Овруцької міської ради. Автор – Галкіна Валентина Федорівна.

#Децентралізація: До уваги громад Житомирщини! Триває прийом заявок на навчання у Школі проєктного менеджементу

Міжнародний республіканський інститут запускає Школу проєктного менеджменту для представників місцевого самоврядування, щоб допомогти реалізувати проєкти по відбудові громад.

Мінімальна зарплата в 2023 році

З 01.01.2023 відповідно до статей 7 та 8 Закону України від 3 листопада 2022 року №2710-ІХ «Про державний бюджет України на 2023 рік» установлено місячні розміри прожиткового мінімуму для працездатних осіб у сумі 2 684 грн та мінімальної заробітної плати – 6 700 гривень.

Мінсоцполітики України розробило анонімну анкету щодо домашнього насильства

Директоратом розвитку соціальних послуг та захисту прав дітей Міністерства соціальної політики України та Відділом дослідження проблем кримінального права Науково - дослідницького інституту вивчення проблем злочинності ім. акад. В. В. Сташиса Національної академії правових наук України проводиться узагальнення практики застосування до осіб, які вчинили домашнє насильство, обмежувальних заходів кримінально - правового характеру.

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ УХВАЛИВ АВТОМАТИЧНЕ ПРОДОВЖЕННЯ НИЗКИ СОЦІАЛЬНИХ ВИПЛАТ З 1 СІЧНЯ 2023 РОКУ

З метою забезпечення адресності соціальної допомоги та створення зручних процедур для людей під час воєнного стану, за ініціативи Мінсоцполітики Уряд 27 грудня прийняв постанову “Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 6 жовтня 2021 р. № 1040 і від 7 березня 2022 р. № 214”.

Вічна пам’ять та слава Герою…….

16 липня 2022 року на курахівському напрямку Донецької області під час бою з російським агресором загинув кулеметник механізованого батальйону ВЧ А7014 Пашко Олексій Петрович, 2000 року народження. Уродженець с. Яцковичі.

Гід державних послуг. Банер