Ботулізм! Що необхідно знати та як вберегтися?

Ботулізм! Що необхідно знати та як вберегтися? Овруцьке управління Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області звертає увагу на погіршення епідемічної ситуації щодо захворюваності на ботулізм.        Упродовж 2022 року в Житомирській області зареєстровано 6 побутових випадків захворювання на ботулізм, внаслідок яких постраждало 7 дорослих осіб. Причинами отруєння стали продукти домашнього виготовлення: риба сушена, рибні консерви в томаті та м’ясна тушкованка..

ОВРУЦЬКА МІСЬКА РАДА оголошує конкурс із визнання надавачів послуг на пільгове медичне обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи та проживають на території Овруцької міської територіальної громади  у 2023 році

ОВРУЦЬКА МІСЬКА РАДА оголошує конкурс із визнання надавачів послуг на пільгове медичне обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи та проживають на території Овруцької міської територіальної громади у 2023 році

«ОВРУЦЬКА МІСЬКА РАДА оголошує конкурс із визнання надавачів послуг на пільгове медичне обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи та проживають на території Овруцької міської територіальної громади  у 2023 році за напрямком щодо безоплатного позачергового та пільгового першочергового зубопротезування (за винятком зубопротезування із дорогоцінних металів та прирівняних по вартості до них, що визначається Міністерством охорони здоров’я України).

Благодійний концерт Олени Білоконь

19 січня 2023 року до Овруцької територіальної громади з благодійним концертом завітає Заслужена артистка України Олена Білоконь. Під час концерту всі зібрані кошти підуть на потреби наших захисників і захисниць України.

Доповідь Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини щодо додержання прав осіб, які постраждали внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України (за період 24 лютого - 31 жовтня 2022 року). Посилання для перегляду: https://cutt.us/MBwy1

МОЗ: Розширено перелік ліків, вартість яких покривається з бюджету в межах програми державних гарантій

На засіданні Уряду була прийнята постанова Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Національного переліку основних лікарських засобів». Її мета – розширити Національний перелік основних лікарських засобів новими препаратами, що були рекомендовані за результатами проведення державної оцінки медичних технологій. Це дозволить підвищити доступ українців до необхідних ефективних та безпечних лікарських засобів, вартість яких покривається за бюджетні кошти в межах програми державних гарантій медичного обслуговування.

Гід державних послуг. Банер