ОБЕРЕЖНО: НАСТАЄ СЕЗОН КЛІЩІВ!

Весна поміж багатьох радісних моментів несе й певні небезпеки. Одна з них – активізація кліщів, які є переносниками різних захворювань. Поміж них – кліщовий енцефаліт, хвороба Лайма, туляремія. Вирушаючи на природу (чи навіть гуляючи у міських паркових зонах), варто бути обережними – аби зустріч з кліщами не принесли шкоди для здоров’я.

#МістаГероїв: Сумщина. Тут народжується сміливість.

Навесні 2022 року Силами оборони України було звільнено Північ країни від російських загарбників. Понад 1000 населених пунктів – великих міст і маленьких сіл завдяки захисникам, а також усім українцям, звільнилися з російської окупації.

ГВАРДІЯ НАСТУПУ: Бригада Сталевий кордон — перші на кордоні, перші в наступі.

Міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко разом з головою Державної прикордонної служби України Сергієм Дейнеко відвідали тренування штурмової бригади та переконались, що наші хлопці мотивовані досягти мети — знищити ворога та звільнити всі наші території!

У зв’язку з погіршенням погодних умов відділ цивільного захисту Овруцької міської ради  звертається до мешканців громади з проханням дотримуватися правил безпечної поведінки

#МістаГероїв: Чернігів один із них

З початку повномасштабного вторгнення росіяни намагалися захопити Чернігівщину, однак зіткнулися із шаленим опором наших захисників і місцевих жителів.

Гід державних послуг. Банер