#ДовідникБезбар’єрності: Створення безбар’єрного середовища для дітей

Відповідно до Декларації прав дитини всі діти мають рівні права у сфері виховання, освіти, соціального забезпечення, фізичного і духовного розвитку незалежно від кольору шкіри, національної належності, громадського походження, майнового стану та іншого.

“Твоя кров може воювати. Стань донором”

В умовах воєнного стану стале забезпечення донорською кров’ю та її компонентами є однією з умов забезпечення обороноздатності країни та запорукою її національної безпеки. Війна створює нові виклики: кров потрібна щодня як для порятунку українських воїнів, так і для мирних громадян, які страждають від агресії, розв’язаної російською федерацією. Наразі важливо збільшувати запаси безпечної і якісної донорської крові, яка допомагає не тільки рятувати життя військових, а й проводити планові операції в тилу, приймати пологи, здійснювати трансплантації.

Звернення Овруцького міського голови Івана КОРУДА у зв’язку із Днем вшанування пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України

На превеликий жаль, кровожерлива війна, розв’язана росією проти українського народу  забирає життя не лише у дорослих, а й у дітей.

Гід державних послуг. Банер