#Тияк? Дякувати — це не тільки про ввічливість. Вправа “Щоденник подяки”

Коли здається, що радіти нічому, що світ навколо втратив кольори, заведіть «Щоденник подяки». Проста вправа підсвітить хоч і найдрібніші, але світлі моменти життя, допоможе зберегти сили, подарує відчуття спокою.

ВАКЦИНУ  ПРОТИ  КОРУ  ДОСТАВЛЯЮТЬ  В РАЙОНИ

В Україні триває  загальнонаціональна кампанія з вакцинації дітей проти кору.  В рамках кампанії напередодні нового навчального року лікарі та мобільні вакцинальні бригади будуть проводити щеплення дітей, які внаслідок війни або інших обставин пропустили вакцинацію. Дві дози вакцини КПК  (у 12 місяців та у 6 років)  забезпечують ефективний захист від кору. Вакцина проти кору входить до складу комбінованої трикомпонентної вакцини КПК (для профілактики кору, епідемічного паротиту, краснухи).

#Плічопліч: Відновлення будинків у селі Трифонівка на Херсонщині триває

Житомирщина стала учасником проєкту відновлення громад Херсонщини під назвою ”Пліч о пліч”. Наразі над відновленням села Трифонівка працюють три підприємства області, серед них й торгово-промислова компанія “Центр Комплект”.

Перебуваючи в прикордонні ПАМ’ЯТАЙТЕ!!!

На кордоні з державою-агресором росією та її поплічницею – білоруссю діють встановлені режимні обмеження, які є обов’язкові до виконання.

Увага! Овруцький РЕМ АТ "Житомиробленерго" повідомляє про аварійну ситуацію на розподільчій підстанції

Овруцький РЕМ АТ "Житомиробленерго" повідомляє: у зв'язку з аварійною ситуацією на розподільчій підстанції, тимчасово буде відсутнє електропостачання споживачів вул. І. Франка (від кафе «Львівський Затишок» до вул. Київська); вул. Гетьмана Виговського (від світлофора до вул. Київська); вул. Київська (від АТБ – маркет до магазину Дніпро М); провул. Стадіонний (будинки № 1, 2, 3, 4); вул. Василя Стуса; провул. Київський; вул. Остапа Дашкевича.

Гід державних послуг. Банер