#STOPшахрайство: Заміна SIM-картки. Як не потрапити у пастку шахраїв

Коли ми користуємося мобільними телефонами, то навіть не задумуємося над тим, що наш номер телефону можуть привласнити сторонні особи. Тож варто розібратися, як це може статися і які наслідки мати.

Як уберегтися від фішингового шахрайства?

Україні почастішали випадки платіжного шахрайства із застосуванням фішингових посилань. Такі посилання ведуть на шахрайські сайти, які можуть бути дуже схожими на справжні вебресурси. Але насправді це – пастка, де викрадають конфіденційні дані користувачів.

#Плічопліч: Ми жили прекрасно, доки сюди не прийшли російські окупанти, — Наталія з Трифонівки на Херсонщині

«Хто вам дозволяв так гарно жити?» — таке послання залишили по собі російські окупанти у селі Трифонівка на Херсонщині після того, як їх вигнали звідти ЗС України.

Важким болем надійшла в Овруцьку громаду звістка про загибель захисника України - Шваба Юрія Петровича                  ,

Важким болем надійшла в Овруцьку громаду звістка про загибель захисника України - Шваба Юрія Петровича ,

Важким болем надійшла в Овруцьку громаду звістка про загибель захисника України, оператора взводу протитанкових ракетних комплексів, солдата Шваба Юрія Петровича, 07.05.1986 р. н., уродженця с. Коптівщина.

#НАДХОДЖЕННЯ: В області зареєстровано 3000 платників екологічного податку

За 6  місяців цього року платники Житомирщини, які здійснюють викиди забруднюючих речовин, перерахували до бюджетів 27,6 млн гривень. Понад 20,7 млн грн з цієї суми спрямовано до державного бюджету, водночас до місцевих бюджетів надійшло 6,9 млн грн екологічного податку.

#безбар’єрність: До уваги громадськості! Триває навчання щодо підвищення знань, як діяти в надзвичайних ситуаціях людям з інвалідністю

Як повідомляє представниця Урядової уповноваженої з прав осіб з інвалідністю в Житомирській ОВА Неля Ковалюк, офіс Урядової уповноваженої з прав осіб з інвалідністю спільно із Державною Службою України з надзвичайних ситуацій запрошують організації громадянського суспільства, центри комплексної реабілітації осіб з інвалідністю, зацікавлених осіб, до підвищення знань, як діяти в надзвичайних ситуаціях людям з інвалідністю, що мають проблеми із слухом, зором, ОРА, ментальними захворюваннями та іншими обмеженнями в здоров’ї, які вимагають особливих дій в ситуаціях ризику.

Гід державних послуг. Банер