#ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ: За користування поліськими лісами, водою і надрами до бюджетів надійшло 457,3 млн грн

За 2022 рік 198,4 млн грн податків за користування природними ресурсами поповнили місцеві бюджети Житомирщини та майже 258,9 млн грн надійшло в державний бюджет України. Про це повідомляє ГУ ДПС у Житомирській області.

ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ: На підтримку ЗСУ платники податків Житомирщини перерахували понад 935 мільйонів гривень військового збору

Упродовж 2022 року платниками податків області перераховано до державного бюджету 935,3 мільйона гривень військового збору. Порівняно з 2021 роком надходження збору зросли на 73,2% або на 395 мільйонів гривень. У грудні надійшло 118,8 мільйона гривень. Про це повідомили у Головному управлінні ДПС у Житомирській області.

Прощання з військовослужбовцем Ясинським Ігорем Васильовичем

Овруцька міська рада висловлює щирі співчуття рідним і близьким нашого земляка Ясинського Ігоря Васильовича, життя якого обірвалося внаслідок пожежі. Житель м. Овруч, 1975 року народження.

Вічна пам'ять і слава Герою України!

Овруцька міська рада з глибоким сумом сповіщає, що поховання захисника України, сержанта  Зубрійчука Дениса Васильовича, 30.12.1995 р. народження, жителя с. М. Хайча, який загинув 09.01.2023р. в районі н. п. Соледар Донецької області під час артилерійського обстрілу та проведення штурмових дій противником, відбудеться:

Презентація книги поета, кандидата біологічних наук Євгена Єльпітіфорова «Хребет»

Запрошуємо до #Молодіжного_квАРТалу на презентацію книги поета, кандидата біологічних наук Євгена Єльпітіфорова «Хребет». Він народився на Чернігівщині, а нині живе в Ірпені, що на Київщині. Художню літературу пише під псевдонімом Кот Єльпітіфор.

Гід державних послуг. Банер