В Україні триває створення Національного корпусу кримськотатарської мови

Мінреінтеграції ініціювало створення Національного корпусу кримськотатарської мови у межах реалізації Стратегії розвитку кримськотатарської мови на 2022-2032 роки. Це онлайн-платформа для дослідження мови, що працюватиме на основі даних із текстових матеріалів кримськотатарською.

25 січня вшановуємо пам`ять нашого земляка Грищука Андрія Івановича

Ніщо так не об’єднує людей, як біда. Сьогодні вона на всіх одна… Війна. Наша країна втрачає кращих своїх синів, які захищають нас у війні з росією та її найманцями. Наш народ переживає найтрагічніші сторінки своєї історії. Серце крається від жалю за всіх загиблих у цій кривавій та лютій війні. Болить душа за мужніх Героїв, які віддають найцінніше – своє життя – для того, щоб ми з вами могли жити.

Створення "живого коридору" для загиблого Героя

Овруцька міська рада сповіщає про велику втрату для Овруцької громади – молодший сержант прикордонної служби Набока Максим Юрійович, 1982 р. н., житель с. Бережесть, 17 січня 2023 р загинув внаслідок отриманих травм, несумісних із життям, в районі н.п Кармазинівка Донецької області, в результаті артилерійського обстрілу противником.

Інформаційні матеріали до Дня Соборності України – 2023 та 105-ї річниці проголошення незалежності Української Народної Республіки

Щороку 22 січня в день проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки Україна відзначає День Соборності. Офіційно це свято встановлене Указом Президента України «Про День Соборності України» від 13 листопада 2014 року № 871.

Гід державних послуг. Банер