Спочатку звільню батьків дружини з окупації на Херсонщині, а далі — підемо у наш Крим, — доброволець штурмової бригади “Лють” Олександр Германчук

30-річний житель м. Овруча, що на Житомирщині, понад 6 років працював і проживав у Польщі. Коли почалося повномасштабне вторгнення рф до України, волонтерив та допомагав співвітчизникам, брав участь в акціях під посольством країни-агресора. Згодом повернувся додому та вирішив стати бійцем “Люті”.

Бізнес без бар’єрів: створюймо разом рівні можливості для всіх українців

Хочете вести бізнес із повагою до людини, працевлаштувати без бар’єрів, одним словом – розвивати безбар’єрність, але не знаєте з чого почати? Існує кілька важливих кроків, які варто врахувати на самому початку.

Хочеш бути юним героєм без зброї?

Хочеш бути юним героєм без зброї? Приєднуйся до Руху юних пожежних - рятувальників! Клацати на посилання  https://linktr.ee/young_firefighters_ukraine обирай свій регіон та заповнюй анкету

Коростенський регіон Центру з управління персоналом пропонує працевлаштування за внутрішньо транспортним переміщенням, а також за внутрішнім або за зовнішнім сумісництвом з-поміж працівників регіональної філії «Південно-Західна залізниця» до наступних підрозділів:

#безбар’єрність: Як коректно називати людей з інвалідністю

Єдиним коректним терміном сьогодні є «людина (особа) з інвалідністю». Коли ми говоримо «інвалід», ми ніби навішуємо на людину тавро. Але інвалідність — це тільки одна з ознак людини, при цьому вона може бути чиєюсь дружиною, донькою, сином чи братом, з темним чи рудим волоссям, професіоналом у якійсь справі, спортсменом, з купою досягнень і т. ін. Тому коректно в такому випадку дотримуватися принципу «person first language», тобто пам’ятати, що на першому місці завжди людина, а вже потім її ознака, якщо це необхідно вказати.

#ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ: понад 243 мільйони гривень податку надійшло в місцеві бюджети громад від малого бізнесу

За повідомленням ГУ ДПС у Житомирській області до місцевих бюджетів від підприємців та підприємств, які працюють за спрощеною системою оподаткування за січень цього року надійшло 243,5 мільйони гривень єдиного податку.

Гід державних послуг. Банер