ГЛАУКОМА: ПРИЧИНИ, СИМПТОМИ, ПРОФІЛАКТИКА

6 березня — Всесвітній день боротьби з глаукомою. Цю дату запроваджено  в 2008 році  з ініціативи Всесвітньої асоціації глаукоми (WGA) і Всесвітньої асоціації пацієнтів з глаукомою (WGPA).

В Україні триває створення Національного корпусу кримськотатарської мови

Мінреінтеграції ініціювало створення Національного корпусу кримськотатарської мови у межах реалізації Стратегії розвитку кримськотатарської мови на 2022-2032 роки. Це онлайн-платформа для дослідження мови, що працюватиме на основі даних із текстових матеріалів кримськотатарською.

Децентралізація: запровадження та здійснення державного контролю за використанням та охороною земель. Роз’яснення для громад

Експерти Програма DOBRE розробили рекомендації для органів місцевого самоврядування щодо запровадження та здійснення державного контролю за використанням та охороною земель відповідно до статті 6-1 Закону України «Про державний контроль за використанням та охороною земель» від 19 червня 2003 року № 963-IV.

Вшанування пам’яті та поминальна молитва для сім'ї Можаровських та Галини Олексіївни Каповець

5 березня 2023 р. о 12:00 год. в м. Овруч, вул. Прикордонна - відбудеться вшанування пам’яті та поминальна молитва для сім'ї Можаровських  Марії Миколаївни, Василя Володимировича та мами  Галини Олексіївни Каповець, які загинули 06.03.2022 р. внаслідок ворожого авіаудару від прямого попадання в будинок.

Гід державних послуг. Банер