Відкриття меморіальної дошки на честь Героя - Казмірчука Михайла Івановича

25 лютого 2023 р. о 10:00 год на території Тхоринського ліцею Словечанської сільської ради, за сприяння Овруцького міського голови Івана Коруда та Словечанського сільського голови Володимира Трикиші, відбудеться урочисте відкриття меморіальної дошки на честь Героя, випускника Тхоринської школи (1994 - 2005), Почесного громадянина міста Овруч (посмертно), учасника російсько – української війни:

Децентралізація: Казначейське обслуговування місцевих бюджетів – експертне роз’яснення новацій лютого 2023 року

Незабаром набувають чинності зміни до Порядку №938, внесені наказами Міністерства фінансів України від 30.12.2022 №477 «Про затвердження Змін до Порядку казначейського обслуговування місцевих бюджетів» та від 23.01.2023 №35 «Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 30 грудня 2022 року N 477».

Гвардія наступу: яку зі штурмових бригад обрати

На Коростенщині триває запис добровольців до лав штурмових бригад Гвардії наступу. Обирати можна ту, яка найбільше мотивуватиме. Анкети приймають в центрі надання адміністративних послуг Коростенської міської ради (вул.Шевченка, 5 м. Коростень) і онлайн через сайт storm.mvs.gov.ua. Для тих, хто ще не визначився, розповідаємо про кожний з підрозділів.

Відкриття меморіальних  дощок Дмитру Левківському та Івану Левківському

22 лютого 2023 р. о 13:00 год на території Левковицької гімназії Овруцької міської ради відбудеться урочисте відкриття меморіальних  дощок на честь Героїв, Почесних громадян міста Овруч (посмертно), учасників російсько – української війни:

На території Овруцького ліцею ім. А. Малишка відбудеться урочисте відкриття меморіальних  дощок на честь Героїв

22 лютого 2023 р. о 10:00 год на території Овруцького ліцею ім. А. Малишка відбудеться урочисте відкриття меморіальних  дощок на честь Героїв, Почесних громадян міста Овруч (посмертно), учасників російсько – української війни:

Продовження децентралізації: фокус на підвищенні стандартів прозорості, захищеності та підзвітності місцевого самоврядування

Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України в співпраці з Парламентом, органами місцевого самоврядування (ОМС) та громадськістю продовжить реалізацію реформи децентралізації.

Гід державних послуг. Банер