Інформаційні матеріали до Дня Соборності України – 2023 та 105-ї річниці проголошення незалежності Української Народної Республіки

Щороку 22 січня в день проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки Україна відзначає День Соборності. Офіційно це свято встановлене Указом Президента України «Про День Соборності України» від 13 листопада 2014 року № 871.

#ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ: За користування поліськими лісами, водою і надрами до бюджетів надійшло 457,3 млн грн

За 2022 рік 198,4 млн грн податків за користування природними ресурсами поповнили місцеві бюджети Житомирщини та майже 258,9 млн грн надійшло в державний бюджет України. Про це повідомляє ГУ ДПС у Житомирській області.

ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ: На підтримку ЗСУ платники податків Житомирщини перерахували понад 935 мільйонів гривень військового збору

Упродовж 2022 року платниками податків області перераховано до державного бюджету 935,3 мільйона гривень військового збору. Порівняно з 2021 роком надходження збору зросли на 73,2% або на 395 мільйонів гривень. У грудні надійшло 118,8 мільйона гривень. Про це повідомили у Головному управлінні ДПС у Житомирській області.

Прощання з військовослужбовцем Ясинським Ігорем Васильовичем

Овруцька міська рада висловлює щирі співчуття рідним і близьким нашого земляка Ясинського Ігоря Васильовича, життя якого обірвалося внаслідок пожежі. Житель м. Овруч, 1975 року народження.