У "Гвардії наступу" побільшає бригад: дуже багато добровольців

Штурмові бригади "Гвардії наступу" планують сформувати до 1 квітня. Потім почнеться формування додаткових бригад, оскільки кількість добровольців дуже велика, заявила прессекретар МВС Мар'яна Рева в ефірі телемарафону.

Децентралізація: які важливі для місцевого самоврядування рішення приймав Парламент під час війни

Депутати Верховної Ради України ІХ скликання – перші в історії незалежної України народні обранці, яким випало працювати в умовах повномасштабної війни. Зрозуміло, що з 24 лютого 2022 року від Парламенту усі очікували швидких й ефективних рішень, які б допомогли людям, бізнесу, громадам, державі мобілізувати зусилля, встояти, вижити, підтримати усіх, хто цього потребує.

Деокупацію Криму обговорюватимемо навесні під час міжнародного заходу за участю країн-членів НАТО Про це Віцепрем'єр-міністр – Міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук повідомила в ефірі єдиного телемарафону новин. Вона додала, що звільнення українського півострова активно обговорюється на міжнародному рівні. Так само постає й питання про майбутню модель безпеки для нашої держави.

Увага! Встановлено заборону любительського лову щук!

Відповідно до пункту 3 розділу II Правил любительського і спортивного рибальства, затверджених наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України № 700 від 19.09.2022 р., зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 16.11.2022 р. за № 1412/38748, з 15 лютого до 31 березня 2023 року встановлено заборону на любительський лов щуки у рибогосподарських водних об’єктах Житомирської області на період нерестової активності даного виду риб.

Долучайтеся до “Гвардії наступу” задля спільної Перемоги над ворогом!

Головне бажання українців цього року – Перемога. Завдяки партнерам і союзникам ми нарощуємо свою військову потугу. Снаряди, зброя, танки, обладнання – ця допомога щоразу зростає. Ми відчуваємо підтримку усього демократичного світу і маємо інструменти для досягнення Перемоги. Вона неодмінно буде. Долучившись до нових підрозділів, кожен може зробити свій внесок у нашу спільну справу та наблизити день Перемоги України.

Увага! Створено фейковий обліковий запис від імені Овруцького міського голови Івана Коруда («Иван Коруд»)

Невстановленою особою в соціальній мережі «Facebook» з метою дискредитації органу місцевого самоврядування створено фейковий обліковий запис від імені Овруцького міського голови Івана Коруда («Иван Коруд»), який наповнено фото Овруцького міського голови, отриманими з інтернет-простору. З вказаного облікового запису поширюються повідомлення від імені Овруцького міського голови, які містять нецензурну лексику, дискредитують Овруцьку міську раду. Повідомляємо що вказаний обліковий запис є фейковим, Овруцьким міським головою не створювався.

Гід державних послуг. Банер