![Вітання Овруцького міського голови Івана Коруда з Днем Героїв](https://rada.info/upload/users_files/04053370/013b774fecd3d12cca7e7047a82105ae.jpg)
Вітання Овруцького міського голови Івана Коруда з Днем Героїв
Дорогі Овручани!
Дорогі Овручани!
ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ ГРОМАДСЬКОГО ЗДОРОВ’Я
#Stopшахрайство: Що робити, якщо ви стали жертвою інтернет-шахраїв Необхідно звернутись до найближчого відділу поліції або зателефонувати 102. Зберіть інформацію, що підтверджує факти вчинення щодо вас шахрайських дій: чеки про оплату, квитанції з банку про проведення грошових операцій, видрук оголошень, посилання на сайт тощо. Зверніться до адміністратора сайту з метою блокування сторінки шахрая, а також зателефонуйте в банк, через який було здійснено платіжні операції, повідомте, що переказ здійснено на картку шахрая. Після притягнення винної особи до кримінальної відповідальності, ви можете звернутись до суду з вимогою відшкодування матеріальної та моральної шкоди. Згідно із частиною першою статті 1212 Цивільного кодексу України особа, яка, набула майно або зберегла його у себе за рахунок іншої особи (потерпілого) без достатньої правової підстави (безпідставно набуте майно), зобов`язана повернути потерпілому це майно. Особа зобов’язана повернути майно і тоді, коли підстава, на якій воно було набуте, згодом відпала. Тому дієвим способом захисту уразі, якщо ви перерахували кошти шахраям в інтернеті може бути звернення до суду з позовом про повернення безпідставно набутих коштів до власника банківського рахунку, на який здійснено зарахування коштів. Для отримання правової допомоги ви можете звернутись у найближчий до вас місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги або бюро правової допомоги, адресу і контактний телефон яких ви зможете дізнатися за номером Єдиного контакт-центру системи безоплатної правової допомоги − 0 800 213 103 (цілодобово та безплатно в межах України зі стаціонарних та мобільних телефонів), або за посиланням: https://www.legalaid.gov.ua/tsentry/.
З 24 лютого 2022 року по 18.05.2023 р. стаціонарно проліковано 10040 хворих, за минулий тиждень на лікування поступило 164 хворих. З 24.02.22р. по даний час народилося 270 дітей : 136 хлопчиків та 134 дівчинки.
Овруцький РЕМ повідомляє, що у зв’язку з ремонтом електрообладнання буде припинено електропостачання наступним населеним пунктам:
Важко уявити сучасний світ без інтернету. Всесвітня павутина заполонила мало не всі сфери життя. А у 2020 році у зв’язку із поширенням коронавірусу сфери торгівлі та послуг поступово перекочували в систему online. Сьогодні в інтернеті можна реалізувати базові потреби: придбати усе необхідне: продукти харчування, ліки, одяг, побутові товари, оплатити комунальні платежі, замовити їжу з закладів громадського харчування, знайти та орендувати приміщення тощо. Водночас така online-активність призвела до зростання шахрайства в інтернеті. Як не стати жертвою шахраїв в інтернеті та що робити, якщо ви потратили у пастку:
ЩО ВАРТО ЗНАТИ ПРО ГЕПАТИТ?
Жителі Овруцької громади висловлюють щирі співчуття родині загиблого Героя - Корсуна Анатолія Павловича, який народився 1 травня 1969 року в селі Скребеличі.
Сьогодні, 18 травня, ми вшановуємо пам’ять жертв геноциду кримськотатарського народу. Це нагадує нам про жахливий злочин радянського режиму, який стався під час Другої світової війни. Депортація кримських татар, розпочата в цей день у 1944 році, призвела до катастрофічних наслідків – понад 30 тисяч людей загинули від голоду, хвороб та виснаження.