Рішенням ради оборони Житомирської області заборонено відвідувати ліси у смузі на глибині 30 км від лінії державного кордону України, що межує з республікою білорусь

На виконання Рішення ради оборони Житомирської області від 04.07.2023 року та Директиви командувача оперативного групування військ «Волинь», з метою збереження життя та здоров'я людей, забезпечення безпеки цивільного населення та організації взаємодії з військовим командуванням щодо здійснення робіт, передбачених спеціальними дозволами на користування надрами:

#НАДХОДЖЕННЯ: В області зареєстровано 3000 платників екологічного податку

Про це повідомляє ГУ ДПС у Житомирській області. За 6  місяців цього року платники Житомирщини, які здійснюють викиди забруднюючих речовин, перерахували до бюджетів 27,6 млн гривень. Понад 20,7 млн грн з цієї суми спрямовано до державного бюджету, водночас до місцевих бюджетів надійшло 6,9 млн грн екологічного податку.

#Безбар’єрність: Неля Ковалюк оглянула роботу реабілітаційного табору «Надія» Карітас – Спес

Представниця Урядової уповноваженої з прав осіб з інвалідністю в Житомирській ОВА Неля Ковалюк відвідала реабілітаційний табір «Надія» Карітас – Спес, який знаходиться в с. Зарічани поблизу Житомира. Вона поспілкувалася з дітьми та молоддю з інвалідністю різних нозологічних груп, які проходять реабілітацію у таборі та їхніми батьками. Зокрема, це ВПО з Луганської, Донецької, Херсонської, Миколаївської областей. З ними у таборі працюють фахівці Попаснянського центру реабілітації «Лелека», який був релокований у зв’язку з повномасштабною війною рф проти України.

Гід державних послуг. Банер