#Stopшахрайство: Як уберегтися від мобільного шахрайства? Фішинг. Поповнення рахунку. Онлайн-шопінг

Без мобільного телефону важко уявити сучасну людину. Мобільний телефон дозволяє, не виходячи з дому, зробити замовлення в онлайн-магазині, кафе, оплатити комунальні платежі, оформити соціальну допомогу, або замовити довідку тощо. Але, крім цього, телефон дає можливість шахраям ошукати громадян. Про те, які є види мобільних шахрайств та як себе від них уберегти:

Про розгляд звернень громадян з питань захисту прав споживачів

Зараз багато говорять про те, що законом передбачений захист прав споживачів. Але куди насправді звертатися громадянам у подібних ситуаціях і як діяти, знають далеко не всі. Отже, що ж робити  та  куди звертатися, якщо продавець порушує права, підсунувши неякісний  товар?       Задля ефективного захисту своїх прав завжди  вимагайте  у  продавця  документ, який засвідчує факт придбання вами товару (фіскальний чек).

#Stopшахрайство: Як уберегтися від мобільного шахрайства? Акції. Дублікати Sim-карти. Дзвінки

Гід державних послуг. Банер