Попередження про небезпечне метеорологічне явище I рівня на Житомирщині

В найближчу годину з утриманням до кінця доби 15 травня в Житомирській області, крім південних районів, очікуються пориви південно-східного вітру 15-18 м/с (І рівень небезпечності – жовтий).

Економічна освіта, що випереджає час!

Національна академія статистики, обліку та аудиту (НАСОА) – державний вищий навчальний заклад ІV рівня акредитації, запрошує вас на навчання для здобуття вищої освіти.

Увага! ПрАТ "Товкачівський ГЗК" буде проведено масовий вибух гірничої породи

За для відновлення економіки України в умовах воєнного стану та збереження спокою серед населення, ПрАТ "Товкачівський ГЗК" повідомляє, що 17.05.2023 р., орієнтовно між  12:00 год та 15:00 год, планує провести масовий вибух гірничої породи в кар'єрі підприємства за адресою: смт Першотравневе, вул. Залізнична, 9.

НЕБЕЗПЕКА КЛІЩІВ – ХВОРОБА ЛАЙМА

На порозі  -- літо, тож активізується відпочинок на природі: у скверах, парках, лісопарках. Водночас  актуальності набуває проблема кліщів, і зростають ризики    заразитися небезпечною хворобою. Зустріти кліща можна скрізь – в лісі, сквері чи парку, на березі річки або озера. Кліщі  є переносниками особливо небезпечної хвороби – бореліозу (хвороби Лайма).

Гід державних послуг. Банер