​​​​​​​Всеукраїнська програма ментального здоров’я «Ти як?»

Всеукраїнська програма ментального здоров’я «Ти як?» В межах Всеукраїнська програма ментального здоров’я «Ти як?» за ініціативою Олени Зеленської (далі — Ініціатива), та з метою інформаційного супроводження Ініціативи Міністерство культури та інформаційної політики України звертається до вас з наступним.

#ТиЯк: Базові навички турботи про себе та інших

У стресовій ситуації ми нібито втрачаємо звичні радари та опори, можемо звинувачувати себе та знецінювати свої здобутки. Цей довідник пропонує техніки з допомоги іншим і собі насамперед, бо за будь-яких обставин кисневу маску спершу надягаємо на себе.

#ТиЯк: Мобільний додаток BetterMe - Mental Health

Навчальний курс від BetterMe та ВООЗ у легкій інтерактивній формі надає навички самодопомоги при стресі. Що робити, коли зачепило і не відпускає? Як пережити емоційні бурі? Як слідувати своїм цінностям і не втрачати себе?

#ГвардіяНаступу: РУБІЖ

24 лютого 2022 року ротна тактична група бригади першою прийняла бій з російськими спецпризначенцями в районі аеропорту «Антонов» (Гостомель), що відіграло важливу роль в обороні столиці. Бійці бригади не дозволили окупантам розгорнути основні сили в безпосередній близькості до Києва. Тоді було знищено п’ять та пошкоджено один російський гелікоптер, а також знищено близько роти особового складу противника.

Положення про конкурс на кращу творчу письмову роботу «Історія мого роду в історії моєї громади»

Без знання історії своєї країни неможливо любити Батьківщину по-справжньому. Але не менш важливим є зберігання пам’яті про найважливіші сторінки історії своєї родини. Саме коріння робить нас такими, якими ми є, тому повага до минулого – це шлях в майбутнє.

Запрошуємо всіх охочих взяти участь у вебінарі «Вплив гендерних стереотипів на молодь»

Управлінням національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської ОВА спільно з ЖОМГО «Паритет» сьогодні, 04 травня,   о 14:00 проводитиметься вебінар «Вплив гендерних стереотипів на молодь».

Хочеш дізнатись як проходить базова підготовка мобілізованих? Дивись у відео Управління стратегічних комунікацій Апарату Головнокомандувача Збройних Сил України

Управління стратегічних комунікацій Апарату Головнокомандувача Збройних Сил України зняло вже другий фільм  з циклу про мобілізацію. Цей - про базову підготовку мобілізованих.

Гід державних послуг. Банер