На Житомирщині Постраждалі Від Війни Родини З Дітьми Зможуть Отримати Фінвиплати Від ЮНІСЕФ

У Житомирській області стартує пілотна програма фінансових виплат для домогосподарств з дітьми, які втратили одного або обох годувальників в результаті військових дій, від Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) за підтримки виконовчаго партнера фонду в регіоні ГО «НУО «Ін Тач Юкрейн Фундейшн».

#ГвардіяНаступу: КАРА-ДАГ - Піднімемо прапор над Кримом!

24 лютого 2022 року з моменту повномасштабного вторгнення особовий склад розпочав виконання бойових завдань, вів оборонні дії в населених пунктах Мелітополь, Молочанськ, Токмак, Кам’янське, Мала Токмачка. Своєчасне прибуття підрозділів полку до району виконання бойових завдань 24-27 лютого 2022 року дало змогу зупинити наступ переважаючих сил ворога на напрямках Василівка – Запоріжжя та Токмак – Оріхів.

#безбар’єрність: У Києві відбувається круглий стіл “Різноманіття. Рівність. Єдність”

Наразі у Києві відбувається Круглий стіл за підсумками реалізації проєкту “Різноманіття. Рівність. Єдність”, організований Національною Асамблеєю людей з інвалідністю України.

#безбар’єрність: Неля Ковалюк долучилася до вебінару щодо влаштування тактильних смуг для людей із порушеннями зору

5 квітня відбувся вебінар «Тактильні смуги — доступність відкритих громадських просторів для людей із порушеннями зору. Методичні рекомендації».

Віталій Бунечко: Сьогодні у Житомирі відбулася конференція «Безбарʼєрна Україна»

Сьогодні у Житомирі відбулася конференція «Безбарʼєрна Україна». Такі заходи за ініціативи першої леді України Олени Зеленської проходять зараз по всій країні. Їх головна мета – привернути увагу громадських організацій, влади на місцях та загалом суспільства до необхідності розбудови безбар’єрного простору навколо нас.

Для створення безбар’єрного простору в Україні МКІП реалізовуватиме проект «Інформація без бар’єрів»

25 квітня Уряд затвердив план заходів на наступні два роки з реалізації Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року. Кожному міністерству поставлені чіткі завдання. Їх виконання наблизить Україну до європейських стандартів безбар’єрності.

Гід державних послуг. Банер