МОЗ: Реорганізація закладів первинної медичної допомоги в ЕСОЗ — новий функціонал

У процесі розвитку мережі закладів первинної медичної допомоги є випадки, коли медичний заклад приймає рішення про реорганізацію – обʼєднатись із іншим, щоб посилити свою спроможність у наданні меддопомоги. Або ж, навпаки, є необхідність роз’єднатись, щоб відповідати вимогам законодавства щодо надання первинної медичної допомоги або з ряду інших причин.

На Житомирщині за сприяння Фонду ООН вже створені 4 мобільних бригади протидії домашньому насильству

На сьогодні Житомирська область є одним з найактивніших учасників протидії домашньому насильству в Україні. За останні кілька років в області створені та реалізовується низка ініціатив, які допомагають постраждалим внаслідок насильства знаходити підтримку та захист. Частина таких програм стали можливі завдяки міжнародним організаціям, серед яких – Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA).

8 травня. Пам’ятаємо! Перемагаємо!

Цього року 8 травня, в День пам’яті та примирення, Україна вшановуватиме пам’ять кожного, хто боровся з нацизмом, та всіх жертв Другої світової війни.

Овруцька громада отримала гуманітарну допомогу від команди"Blaljus I Samverkan"  зі Швеції, яку очолює Парі Йохансон. Іноземні партнери надали пожежний автомобіль та необхідне спеціалізоване спорядження. Міський голова Іван Коруд під час передачі автомобіля наголосив: “Сьогодні маємо наочний приклад, наскільки важливим є партнерство з нашими іноземними друзями. Овруцька територіальна громада щиро вдячна Пару Йохансону та команді "Blaljus I Samverkan" за надану допомогу в отриманні пожежного автомобіля для добровільної пожежної команди Овруцької громади, а також Роману Тарасовичу, Володимиру Нехаю та Остапу Процику за доставку даного автомобіля.»

Гід державних послуг. Банер